اکانت بازی

احتمال عوض شدن اسم بازی FIFA

الکترونیک آرتز دیگه می‌خواد اسم فیفا رو تغییر بده.!

 

کمپانی الکترونیک آرتز تصمیم گرفت از اسم FIFA استفاده نکنه، اما به این معنی نیست که دیگه مجموعه فیفایی وجود نداشته باشه، ولی این کار فضا رو برای رقیب‌ها باز کرده. این کمپانی هنوز لایسنس‌‌ رقابت‌های اروپایی و لیگ‌ها رو داره و تا چند سال آینده هیچ شرکتی نمیتونه بدستش بیاره. EA با FIFAPRO قراردادش رو تمدید کرده که اون‌ها یک سازمان خیلی حرفه‌ای هستن و همینطور اجازه استفاده از چهره و اسم بازیکنان رو می‌دن. به احتمال زیاد FIFA 22 سری آخر کالکشن ( مجموعه ) باشه که با این اسم شناخته می‌شه.

اگر این قرارداد انجام نشه در محیط بازی تغییری ایجاد نمی‌کنه و شرکت الکترونیک آرتز باید دنبال یک اسم جدید برای شبیه‌ساز فوتبال خودش بگرده. کمپانی‌هایی EA می‌خواد باهاشون قرارداد ببنده مبلغی یک میلیارد دلار را درخواست کرده‌اند و الکترونیک آرتز هیچوقت همچین مبلغی را پرداخت نمی‌کن‍‍‍د.

الکترونیک آرتز اسم تجاری خودش رو اخیرا EA Sports FC ثبت کرده و ممکنه که فیفای بعدی با اسم جدیدی منتشر شه.!

همونطور که از قبل گفتیم این کار کمپانی EA فضا رو برای رقیب‌ها باز کرده و تنها رقیب فیفا eFootball هستش که ریبوت اون واقعا فاجعه بود. شرکت‌های دیگه‌ای که تو زمینه ورزشی شرکت می‌کنن مثل 2K Sports و استودیو سن دیگو سونی، اما هیچکدومشون انگیزه‌ای برای ساخت فوتبال نداشتن. و اما بازی UFL تو نمایشگاه E3 معرفی شد. اون هم مثل فیفا هست (اما خودتون میدونید هیچ بازی شبیه‌ساز فوتبالی به فیفا نمیرسه) و خودش رو رقیب فیفا می‌دونه، نکته جالب اینجاست که بدون لایسنس هیچ کمپانی نمی‌تونه با فیفا رقابت کنه. 

دوستان حتما نظراتتون  با ما در میون بزارید و بگین که نظر شما درباره عوض کردن اسم فیفا چیه؟. 

برای خرید بازی FIFA 22 اینجا کلیک کنید.

راستی ما تو فروشگاهمون کلی اکانت‌های بازی PS4 داریم و همشون 100% قانونی‌ان وشما ‌می‌تونین با بهترین و مناسب‌ترین قیمت ممکن خریداری کنید. برای دیدن بازی‌ها اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *