آموزشی

آموزش نحوه ساختن اکانت PSN برای PS4

خب یکی از اولین کار‌هایی که باید بعد از خرید PS4 خودتون انجام بدید ساختن یه اکانت PSN  برای پی اس فورتونه. با ساختن اکانت PSN شما به خیلی از قابلیت‌های آنلاین PS4 مثل شبکه PSN و Playstation store دسترسی پیدا میکنید. خب پس بدون معطلی بریم به راحت‌ترین و ساده‌ترین  حالت ممکن روش ساختن اکانت PSN رو بهتون یاد بدم.

 ۱. پی اس فور رو روشن کنید.

۲. گزینه New User  رو انتخاب کنید.

۳. گزینه Create a User.

۴. گزینه Accept.

۵. اینجا  Next رو انتخاب کنید.

۶. حالا قسمت پایین New to Playstation Network? Create an Account رو انتخاب کنید.

۷.گزینه Sign Up Now رو انتخاب کنید و وارد روند ثبت نام بشید.

۸. خب تو این قسمت  کشور(Country or Region) رو امریکا(United States) انتخاب کنید و زبان(Language) رو انگلیسی(English) انتخاب کنید و آخرش هم تاریخ تولدتونه که هر‌چیزی میتونه باشه فقط قسمت سال(YYYY) رو حتما قبل از ۲۰۰۰ بزارید که سنتون بیشتر از ۱۸ سال باشه.

۹. این قسمت شما باید یه کد پستی از کشور آمریکا وارد کنید. برای این کار به وبسایت (geonames.org) و یه کد پستی از ایالت کالیفرنیا بگیرید و در قسمت Postal Code وارد کنید. بقیه مشخصات هم خود به خود باید پر بشه.

۱۰. تو این بخش اول ایمیل خودتون رو وارد کنید. در قسمت دومی باید یه رمز برای خودتون انتخاب کنید. آخرش هم همون رمز رو تکرار کنید. تیک‌های پایین هم بزنید بعد هم برید قسمت بعد.

۱۱. اینجا اولیش username  شماست، یعنی اسمی که بقیه کاربرا میبینن. بعد از انتخاب username تو قسمت دوم اسم و در قسمت سوم فامیلیتون رو وارد کنید یا اصلا نیاز هم نیست واقعی باشه هرچی میتونه باشه. از قسمت Choose Avatar هم می تونید یک آواتار برای خودتون انتخاب کنید.

۱۲. اینجا Confirm.

۱۳. باز هم Confirm.

۱۴. یبار دیگه‌ هم ‌Confirm.

۱۴. اینجا  Accept.

۱۶.الان برای شما یک ایمیل تایید اومده. به ایمیلتون برید و وارد لینکی که براتون سونی فرستاده برید و تایید کنید اکانتتون رو. بعد از تایید کردن ایمیلی که براتون اومده بود گزینه Already Verified رو انتخاب کنید.

و به همین سادگی شما یک اکانت PSN  دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *